ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області  22 грудня 2022 року відбулося IV підсумкове засідання навчально-методичної ради в очно – дистанційному форматі.

На засіданні були присутні члени ради, методисти НМЦ ПТО та педагогічні працівники ЗП(ПТ)О області. Відкрив роботу навчально-методичної ради голова, кандидат юридичних наук, доцент, директор НМЦ ПТО у Вінницькій області Дорош Василь Степанович. У вступному слові він оголосивтему засідання: «Узагальнення прогресивного педагогічного досвіду педагогічних працівників та колективів ЗП(ПТ)О області», повідомив питання порядку денного, визначив напрями діяльності ради.

Під час засідання розглядалися наступні питання:

  1. Про вивчення перспективного досвіду роботи викладача української мови та літератури Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області Тигипко В. І. з теми: «Розвиток творчих здібностей та пошукової діяльності у здобувачів освіти на уроках української мови та літератури». (Бабіч Тетяна Федорівна – методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).
  2. Про вивчення прогресивного педагогічного досвіду викладача спецдисциплін Гущинецького ВПУ Калашнюка Р.О. з теми: «Методичне, мультимедійне забезпечення викладання предмета «Трактори» на   модульно – компетентнісній основі». (Слічний Юрій Олександрович – методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).
  3. Про підготовку матеріалів на методичну раду з теми: «Створення сайту для викладачів загальноосвітніх предметів: біології, хімії, географії». (Слічний Юрій Олександрович – методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).
  4. Про вивчення досвіду інженера з охорони праці ВХПТУ № 5 м. Вінниці Білявського О.Б.. (Мазур Вячеслав Анатолійович – методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).
  5. Про розгляд та схвалення перспективного досвіду роботи заступника директора з навчальної роботи ВХПТУ №5 м. Вінниці Пилявець М.С. з проблеми: «Ефективність організації дистанційного та змішаного форматів навчання в освітньому процесі». (Марчук Василь Анатолійович – методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).
  6. Про участь закладів професійної (професійно-технічної) освіти Вінницької області у міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти – 2022» та «Інноватика в сучасній освіті». (Ткачук Ганна Едуардівна – методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).
  7. Про затвердження до друку статей двадцять другого номера Збірника науково-методичного праць «Вісник професійно-технічної освіти Вінниччини». (Западнова Світлана Анатоліївна – методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).
  8. Про виконання попередніх рішень навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Вінницькій області. (Короленко Лілія Святославівна – методист НМЦ ПТО у Вінницькій області).

На даному засіданні члени та членкині методичної ради обговорювали проєкти рішень та вносили пропозиції й корективи, висловлювали побажання. Усі із запропонованих до розгляду проєктів рішень, були взяті за основу.

За результатами діяльності навчально-методичної ради протягом 2022р. проведено 4 засідання. Затверджено до друку 114 статей до науково-методичного збірника «Вісник професійно-технічної освіти Вінничини» . Вивчено, узагальнено та схвалено 6 прогресивних педагогічних досвідів. Розглянуто, затверджено та схвалено 9 методичних рекомендацій. Також заслухано результативність участі закладів П(ПТ)О Вінницької області у міжнародних виставках.

Дорош Василь Степанович

0 Коментарів

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *