ФІНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОГРАМИ EU4SKILLS «КРАЩІ НАВИЧКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»

27 червня 2023 року у м. Києві відбувся фінальний захід Програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Проєкт реалізовувався в Україні упродовж 2019 – 2023 рр. за підтримки ЄС та його держав-членів (Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія).

Мета заходу – підведення підсумків Програми EU4Skills, яка була покликана сприянню впровадження реформи професійної (професійно-технічної) освіти на національному та регіональному рівнях, а також окреслити наступні кроки, необхідні для розвитку сфери професійної освіти.

До участі були запрошені представники департаментів освіти і науки обласних, військових адміністрацій, які опікуються питаннями професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти та керівники пілотних закладів професійної (професійно-технічної) освіти Програми EU4Skills.

Вінницьку область представляли директор департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимир Буняк, головний спеціаліст відділу вищої, професійної, фахової передвищої освіти та науки Андрій Волинець, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області Василь Дорош, заступник директора з навчально-методичної роботи ДПТНЗ ««Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» Світлана Масліч, викладач ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» та методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області Ганна Ткачук.

Питання щодо змін у системі професійної освіти на регіональному рівні, співпраці системи професійної освіти та ринку праці, діджиталізації та її ролі у розвитку професійної освіти, забезпечення якості підготовки у системі професійної освіти обговорювалися учасниками заходу у рамках роботи чотирьох сесій.

Ганна Ткачук виступила спікером на сесії «Діджиталізація та її роль у розвитку професійної освіти». Упродовж роботи сесії обговорювались питання щодо ефективних рішень у сфері діджиталізації освітнього процесу, можливостей, які надає діджиталізація для управління та адміністрування системи професійної (професійно-технічної) освіти та наступних кроків у впровадженні цифрових технологій в освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

0 Коментарів

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *