ТРЕНІНГ ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ ОСВІТНІХ СТАНДАРТІВ З РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ
22 липня 2021 року на базі НМЦ ПТО у Вінницькій області відбувся тренінг для розробників освітніх стандартів з робітничих професій.
Відкрив засідання директор НМЦ ПТО у Вінницькій області Василь Дорош, який привітав учасників тренінгу та наголосив на важливості розробки стандартів з професій, які затребувані ринком праці.
![](https://nmc-pto.vn.ua/wp-content/uploads/2021/07/IMG-7a986521570976571bd489a68208ac27-V-768x1024.jpg)
Про особливості розроблення освітніх стандартів у 2021 році виступив Юрій Кравець, державний експерт директорату професійної освіти МОН України.
![](https://nmc-pto.vn.ua/wp-content/uploads/2021/07/изображение_viber_2021-07-23_10-32-07-043-1024x768.jpg)
Юрій Слічний, методист НМЦ ПТО у Вінницькій області представив проєкти освітніх стандартів з таких професій: авторемонтник, машиніст дорожньо-будівельних машин, монтер колії, робітник на лісокультурних (лісогосподарських) роботах.
![](https://nmc-pto.vn.ua/wp-content/uploads/2021/07/IMG-30e3e1717de78a1ffc0d272edc7a24ff-V-1024x768.jpg)
В тренінгу брали участь члени робочих груп з розробки стандартів – методисти НМЦ ПТО у Вінницькій області, педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Вінниччини, роботодавці, фахівці НМЦ ПТО та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької та Житомирської областей.