ПРОБНЕ ЗНО-2020: НЕ ЙДІТЬ ДО ПУНКТУ ПРОВЕДЕННЯ – ПРОЙДІТЬ ЙОГО ВДОМА

     Доводимо до відома відповідальних за проведення ЗНО у ЗП(ПТ)О та учасників пробного ЗНО, що відповідно до  внесених змін Кабінетом міністрів України до Постанови від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4, учора пізно ввечері з’явилася новина про заборону проведення пробного ЗНО в закладах освіти 15 червня.

      Просимо Вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це здобувачів освіти, які були зареєстровані.

      Напередодні було повідомлено про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування.  Спільними зусиллями багатьох – працівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, керівників закладів освіти, обласних і Київського міського департаментів освіти, держспоживслужб у регіонах, НАК «Нафтогаз України» – було виконано всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство. Не було сумнівів у тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування та педагогів.

З огляду на ситуацію, що склалася,  учасникам  пропонується тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  •   Виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  •   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. 

        Експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 

       Тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів Ви зможете отримати в своїх особистих кабінетах учасників.

       Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО Ви можете за посиланням. Також підготовлено додаткові інформаційні матеріали, щодо особливостей поводження на пунктах тестувань в умовах карантинних обмежень.

0 Коментарів

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *