Регіональні заходи в рамках всеукраїнського Тижня професійної (професійно-технічної) освіти

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ У ВИЩЕ ХУДОЖНЄ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №5 МІСТА ВІННИЦІ

Мета заходу:  популяризація робітничих професій серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти; презентація ВХПТУ №5 м. Вінниці та оновленої навчально-матеріальної бази; розширення уявлень учнівської спільноти про особливості функціонування закладів професійної (професійно-технічної) освіти (співпраця з партнерами, залучення стейкхолдерів, створення навчально-практичних центрів та їх функціонування).

ДНЗ «Немирівський професійний ліцей»

Відповідно до плану заходів у рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти 23.11.2021р. викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання  ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» презентували професію  «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».    Мета заходу: ознайомлення з матеріально-технічною базою закладу, демонстрація умінь та навичок, здобутих під час виробничого навчання здобувачами освіти  та популяризація професійної (професійно-технічної) освіти серед молоді.

ДПТНЗ «Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я. Малиновського»

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професій у ДПТНЗ «Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я. Малиновського» було проведено низку заходів. Серед них найцікавішими для здобувачів освіти професій «Електрогазозварник», «Машиніст крана автомобільного. Машиніст крана (кранівник)» стали екскурсії до базових підприємства ПрАТ «Гніванський завод спец залізобетон» та ПрАТ «Вінницький завод «Маяк»», де вони мали можливість заринутись у виробничий процес (хай навіть у ролі спостерігача), відчути його атмосферу. Це мотивувало майбутніх фахівців не лише зосереджено слухати розповідь працівників виробництва, але й цікавитись секретами їхньої професійної діяльності. Досвідчені майстри виробництва, серед них чимало наших випускників, охоче ділились своїми знаннями. Зустрічі були приємними і теплими.

Такі екскурсії не тільки дають змогу дізнатись про різні аспекти роботи, але й мотивують їх стати кваліфікованими робітниками, бути відкритими до саморозвитку та самовдосконалення.

Комаргородське вище професійне училище 

З 22 по 26 листопада  стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної освіти). Комаргородське вище професійне училище  долучилося до проведення тижня професійної освіти і  було проведено ряд запланованих заходів спрямованих на популяризацію і престиж професійної освіти.

     Були проведені :

  • тематична лінійка, приурочена Всеукраїнському тижню професійно (професійно-технічної) освіти;
  • майстер-клас з професій: «Кухар. Кондитер», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Водій автотранспортних засобів кат. «А1», «А2», «В1»», «Електрогазозварник.  Водій автотранспортних засобів кат. «С»»;
  • презентація «Моя професія найкраща»;
  • виїзд на базове підприємство «Фатіма-Агро»;
  • круглий стіл з участю представників Центру зайнятості.

0 Коментарів

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *