Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти два варіанти тестів з української мови, які цьогоріч були запропоновані учасникам НМТ під час основної сесії.

Обидва варіанти оприлюднені Українським центром оцінювання якості освіти у звіті про результати національного мультипредметного тесту в 2023 році.

Виконання таких тестів допоможе оцінити власний рівень підготовки з української мови, яка щорічно входить до переліку предметів, обов’язкових для складання майбутніми вступниками до закладів вищої освіти.

Спосіб виконання всіх завдань у тестах максимально наближений до реального тесту НМТ, а форма відповіді відповідає виду, що був запропонований випускникам і абітурієнтам під час проходження спрощеного ЗНО.

Після виконання тесту учасник отримає правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах.

Окрім двох варіантів тесту з української мови, які були запропоновані абітурієнтам для вступу, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН ви зможете знайти демоверсії мультитесту за два роки, тренувальні варіанти мультитесту, завдання з української мови, згруповані за темами, а також тести ЗНО за всі минулі роки з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми з української мови, передбачені програмою.

Також такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

0 Коментарів

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *