Проведення обласних оглядів-конкурсів серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти на кращу організацію роботи навчальних майстерень та лабораторій

         Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області, на виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 06.11.2020 р. №321 Центром проведено обласні огляди-конкурси на кращу організацію роботи навчальних майстерень та лабораторій.

         В обласному огляді-конкурсі на кращу організацію роботи швейних навчально-виробничих майстерень брали участь 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за швейним напрямом. Відповідно до рішення журі конкурсу (наказ Департаменту освіти  і науки Вінницької облдержадміністрації від 28.12.2020 р. №378) призові місця розподілились таким чином:

І місце  –  ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»;

ІІ місце – ДНЗ  «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну»;

              –  ДНЗ  «Вище професійне училище №7 м.Вінниці»;

ІІІ місце – ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник».

         Визначені кращі за напрямами роботи:

– в номінації «Військово-патріотичне виховання молоді та організація волонтерської допомоги військовослужбовцям» – ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник»;

– в номінації  «Особистісно-орієнтований підхід під час підготовки кваліфікованих робітників швейного профілю» – Професійно-технічне училище №14 с.м.т. Вороновиця;

–  в номінації «Національно-етнічне виховання та розвиток творчого мислення здобувачів освіти в процесі професійної підготовки» – ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей».

         Учасниками обласного огляду-конкурсу на кращу організацію роботи навчальних лабораторій (майстерень) з професії «Офіціант» були 8 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Призерами визначені:

Гран-прі – ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»;

І місце – ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»;

ІІ місце – ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці»;

              –  ДПТНЗ «Жмеринське вище професійне училище»;

ІІІ місце – ДНЗ  «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»;

               – ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту».

         Переможці та учасники обласних оглядів-конкурсів нагороджені дипломами і  грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

0 Коментарів

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *