ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО 2022Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.

Документ регламентує особливості проведення НМТ у формі комп’ютерного онлайн-тестування, створення спеціальних умов проходження іспиту для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, порядок визначення результатів національного мультипредметного тесту.

Докладну інформацію про національнй мультипредметний тест розміщено в рубриці «Вступні випробування у 2022 році». Тут можна знайти календар проведення НМТ, відповіді на питання: якими будуть зміст і типи завдань кожного блоку тесту, як їх будуть оцінювати, скільки результатів отримає учасник тестування. Крім цього, запропоновано добірку корисних ресурсів, які допоможуть повторити теми, а демонстраційний варіант НМТ дозволить призвичаїтись до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році

Якщо протягом основного періоду реєстрації створено реєстраційну картку учасника ЗНО, здобувач освіти є потенційним учасником НМТ.  Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ потрібно обов’язково  на власній Інформаційній сторінці  з 20 травня до 7 червня підтвердити бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) планується перебування в період проведення НМТ. Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування. Зрозуміло, що ситуація стрімко змінюється, тож з 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де було б зручно учням проходити НМТ.

Тестування проходитиме в три сесії:
– основна: 18 липня – 10 серпня;
– додаткова: 16–20 серпня;
– спеціальна: 12–16 вересня.

Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для
участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити 1–10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії.

До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.

Періодично потрібно заходити на власні Інформаційні сторінки, щоб не пропустити повідомлення від Українського центру оцінювання якості освіти, а також стежити за новинами на сайті.

Якщо здобувач освіти досі не має логіну і пароля для доступу до Інформаційної сторінки, необхідно скористатися сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022».

Якщо учні планують проходити НМТ, але вчасно не створили реєстраційну картку, можна це зробити з 10 до 20 червня, а потім 8–12 липня на власних Інформаційних сторінках обов’язково підтвердити бажання проходити НМТ. Тоді буде запрошення для участі в додатковій сесії НМТ.

Докладніше про те, як підтвердити участь в НМТ, як повідомити про місце перебування під час основної сесії НМТ, як відбуватиметься тестування, коли та де, можна дізнатися, переглянувши перший  вебінар  із серії безкоштовних щоденних вебінарів на платформі  iLearn .0 Коментарів

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *