Проведення обласної секції викладачів зарубіжної літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти
25 листопада 2024 року проведено семінар у форматі онлайн викладачів зарубіжної літератури ЗП(ПТ)О на тему: «Особливості активізації творчого потенціалу здобувачів освіти в процесі викладання зарубіжної літератури у ЗП(ПТ)О».
Із вступним словом виступив Дорош Василь Степанович – директор НМЦ ПТО у Вінницькій області.
У ході проведення засідання викладачі ознайомились з основними нормативними документами та актуальними питаннями викладання зарубіжної літератури в сучасних умовах:
- нормативне та навчально-методичне забезпечення викладання предметів мовно-літературної освітньої галузі;
- методичні рекомендації щодо викладання зарубіжної літератури у 2024/2025 навчальному році (лист МОНУ від 30.08.2024 року №1.1/15776-24);
- підсумки участі здобувачів освіти ЗП(ПТ)О в обласному етапі учнівського конкурсу на кращий буктрейлер «Живі сторінки моєї книги» у 2023-2024 навчальному році.
З даних питань виступила Бабіч Тетяна Федорівна, методист НМЦ ПТО у Вінницькій області.
Досвідом роботи щодо активізації творчого потенціалу здобувачів освіти на урок зарубіжної літератури поділились:
Помаз Наталія Валентинівна – викладач ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище», – «Формування системи творчих завдань як інструменту розвитку критичного мислення та творчих здібностей здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти»;
Іванчишена Ольга Володимирівна, Рибачук Анна Володимирівна – викладачі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну», – «Буктрейлери як інструмент формування медіакомпетентностей здобувачів освіти закладів П(ПТ)О»;
Захарчук Наталія Володимирівна – викладач Вищого професійного училища №41 м. Тульчина, – «Творчі інструменти для вивчення зарубіжної літератури: інноваційні підходи для розвитку м’яких навичок здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти».
Проведений семінар став платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних питань викладання зарубіжної літератури в сучасних умовах. Учасники ознайомилися з новими підходами до організації освітнього процесу, дізналися про ефективні методи розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти. Сподіваємось, що обмін досвідом сприятиме підвищенню якості освітнього процесу під час викладання предмета «Зарубіжна література» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.
Наближаємо Перемогу разом!
0 Коментарів