Новини
Семінар практичних психологів та соціальних педагогів ПТНЗ Вінницької області

 

28 лютого 2018 року на базі «Вінницького МВПУ» було проведено семінар практичних психологів та соціальних педагогів ПТНЗ Вінницької області на тему: «Впровадження інтерактивних форм і методів щодо формування навичок здорового способу життя». На засіданні учасники, окрім теоретичного всеобучу, мали змогу взяти участь у інтерактивній просвітницько-профілактичній  виставці-грі «Маршрут безпеки», де в цікавій та доступній формі отримали нові факти та емоції з уже знайомих тем.  Дружня й тепла атмосфера спілкування сприяла створенню позитивного настрою та плідної співпраці.

 
Cекція заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи

 

31 січня 2018 року на базі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища  відбулось  засідання  обласної методичної на тему: «Організаційно-педагогічні умови формування професійних компетентностей  у майбутніх кваліфікованих робітників».

Засідання секції відкрив директор Навчально-методичного центру Бадюк В.В., директор Вінницького МВПУ Дмитрик О.Д. ознайомив  учасників засідання з основними напрямами роботи  училища.

У роботі секції брали участь і виступили методисти  Центру: Марчук В.А., Величко Н.О.,Слічний Ю.О., Шуліка Н.І., Западнова С.А.

Досвідом роботи з питань організації екскурсій та уроків на виробництві, функціонування навчально-практичних центрів та запровадження  дуальної системи освіти  поділились відповідно заступники директорів  з НВР: Куца О.В. – ВПУ №41 м. Тульчина,Олійник Т.І. - ВПУ №7 м. Вінниці та Карп’юк  А.В. – Вінницьке ВПУ сфери послуг.

Заслуговує на увагу досвід використання Google - додатків в управлінській діяльності, освітньому процесі та профорієнтаційній роботі у Вінницькому міжрегіональному ВПУ, який презентували заступник  директора з НВР, голова  обласної методичної секції – Тютюнник М.М. і майстри  виробничого навчання  Коломійчук Н.Ю. та Ільїна  О.І.

Методична секція  прийняла  рішення про створення в Google спільноти «Секція заступників. Обмін досвідом».

 
конкурс «Майстер виробничого навчання року – 2017»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 14.09.2017р. №479 «Про організацію обласного конкурсу «Майстер виробничого навчання року – 2017» серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професій сільськогосподарського профілю

14 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «Хмільницький  аграрний ЦПТО» відбувся фінальний етап Конкурсу.

У конкурсі брали участь майстри виробничого навчання – представники

12 ПТНЗ, у яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників відповідного профілю.

Конкурс проводився у ІІІ тури: І тур – відбірковий, де були представлені портфоліо майстрів, запис відеоуроку; у ІІ турі журі відвідало відкриті уроки виробничого навчання переможців І туру, а у ІІІ турі перевірялись теоретичні знання майстрів з психології, педагогіки, методики виробничого навчання, знання законодавчої бази, нормативних документів, охорони праці в галузі професійно-технічної освіти, а також учасники презентували свій досвід у номінаціях: «Я в моїй професії», «Я і мої вихованці», «Світ моїх захоплень».

На підставі   протоколу    журі    за    результатами   конкурсу   були визначені переможці:

І  місце – Білий Володимир Петрович, майстер виробничого навчання ВПУ №41 м.Тульчина;

ІІ  місце – Касіч Юрій Олексійович, майстер виробничого навчання ВПУ№42 м. Погребище;

ІІІ місце – Пушкар Ігор Анатолійович, майстер виробничого навчання ПТУ№21 м. Калинівки.

Конкурс показав не тільки високий фаховий рівень майстрів виробничого навчання, але й їх неабияку особистісну різносторонність.

Переможців  обласного  конкурсу  «Майстер виробничого навчання року – 2017» нагородили дипломами    Департаменту     освіти     і     науки    облдержадміністрації, учасників – грамотами. Усі фіналісти одержали пам’ятні подарунки.

 
Секція старших майстрів ПТНЗ області

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Вінницькій області 7 грудня 2017 року на базі Вищого професійного  училища  №11 м. Вінниці  відбулось засідання обласної методичної секції старших майстрів ПТНЗ. Тема засідання: «Шляхи та засоби підвищення якості професійної підготовки в ПТНЗ відповідно до вимог сьогодення».

У засіданні брали участь старші майстри з 27 професійно-технічних навчальних закладів, працівники НМЦ ПТО у Вінницькій області. Присутні ознайомились з досвідом організації професійно-практичної підготовки на рівні сучасних вимог у ВПУ №11 м. Вінниці.

Майстри училища провели відкриті уроки, на яких продемонстрували сучасні форми і методи організації виробничого навчання. Методист навчального закладу Короленко І.В. ознайомила присутніх з досвідом використання проектних технологій в процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії «слюсар з ремонту автомобілів». Відбувся обмін досвідом за темою секції. Розглядались актуальні питання організації професійно-практичної підготовки в ПТНЗ, а саме:

-         організація навчально-виробничого процесу в ПТНЗ на уроках виробничого навчання та під час виробничої практики;

-         підвищення кваліфікації, стажування та атестація майстрів виробничого навчання ПТНЗ;

-         про організацію роботи навчально-практичних центрів на базі ПТНЗ області;

-         про участь ПТНЗ Вінницької області у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності.

Присутні оглянули  навчально-матеріальну базу ВПУ №11,

ознайомились з творчими надбаннями учнів та педагогічних працівників училища.

 

 
Обласний семінар практичних психологів та соціальних педагогів ПТНЗ Вінницької област

 

 

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Вінницькій області 29 листопада 2017 року на базі на базі Комаргородського вищого професійного училища відбувся обласний семінар працівників психологічної служби Вінницької області на тему «Соціально психологічний супровід учнів пільгових категорій».

Захід проведено з метою підвищення ефективності роботи працівників служби області, їх професійної компетенції, самовдосконалення, впровадження досягнень психологічної науки та передового досвіду в навчальні заклади.

У семінарі брали участь : директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Вінницької області - В.В.Бадюк, Художній керівник Комаргородського вищого професійного училища Ковальчук  С.А., методист психологічної служби НМЦ ПТО у Вінницькій області – Л.С. Короленко, практичні психологи та соціальні педагоги ПТНЗ.

В завершальній частині семінару було обговорено підсумки роботи та зроблений висновок щодо актуальності питань, що висвітлювалися. Набуті нові знання та вміння. Отримані відповідні методичні матеріали допоможуть підвищити ефективність роботи працівників психологічної служби .

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL