Вступна компанія у профтехи  2020: Презентація Відео

Корисні посилання з профорієнтації МОН 2020

ПОЧАЛИ РОБОТУ “ГАРЯЧІ ЛІНІЇ” ТА ПРИЙМАЛЬНЯ ГРОМАДЯН ЩОДО ВСТУПУ 2020

У природі все мудро продумано і влаштовано, кожен повинен займатися своєю справою, і в цій мудрості – вища справедливість життя.
(Леонардо да Вінчі)

Вибір професії – важливий етап в житті кожної людини. Сьогодні ринок праці переживає період глобальних змін. Ті професії та спеціальності, що були затребувані кілька років тому, можуть повністю зникнути в майбутньому.

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у вступну кампанію.  Тож, час для роздумів ще є. Сьогодення несе з собою різноманітний список професій, котрі кожен з нас обирає за своїми здібностями та нахилами, перспективами чи поглядами батьків, тому важливо не помилитися з вибором і розпочати навчатися тому до чого  «лежить серце».

Не від нашої професії, а від нас самих залежить, чи знайдуть своє вираження в праці ті особистісні, неповторні риси, які складають нашу індивідуальність і, таким чином, наповнять змістом наше життя.

Навчальні заклади професійно – технічної освіти у Вінницькій області пропонують великий вибір   професій, які дають можливість реалізувати себе в майбутньому.