Засідання атестаційної комісії Навчально-методичного центру професійно-технічної у Вінницькій області

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010р. №930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.2010р. за №1255/18550, зі змінами та доповненнями відповідно до наказу МОН України №1473 від 20.12.2011р. «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників» та відповідно до графіка роботи атестаційної комісії НМЦ ПТО у Вінницькій області 22 березня 2023 року відбулось засідання атестаційної комісії. На засіданні були присутні голова атестаційної комісії – Дорош В.С, директор НМЦ ПТО, заступник голови атестаційної комісії – Арнаута К.А., заступник директора НМЦ ПТО та члени атестаційної комісії. Для об’єктивної оцінки діяльності бухгалтера Центру, на засідання було запрошено головного бухгалтера  ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» Левадну Валентину Леонтіївну. Заслухавши характеристики методистів та бухгалтера, звіти про роботу в міжатестаційний період, атестаційна комісія прийняла відповідні рішення:

  1. Продовжити на п’ять років строк дії раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «бухгалтер І категорії» бухгалтеру Данковій Т.В.
  2. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА щодо методистів, яких за рішенням атестаційної комісії Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області визнано такими, що відповідають займаній посаді, про:
  3. присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії методисту Мукомел О.В.,
  4. присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» методисту Гордійчук А.В.