Передовий педагогічний досвід
АДРЕСИ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ PDF Print Email
Written by   
l, d F Y, H:i

 

 

№з/п

Назва навчального закладу, контактний телефон

Прізвище, ім’я, по батькові педпрацівника

Назва навчальної дисципліни

Тема досвіду

1

ДНЗ «Жмеринське ВПУ»

 

 

 

1.1

 

Чичкаленко Олена Євгенівна

Спецдисципліни з професії «кухар; офіціант; бармен»

«Використання інтерактивних методів навчання та ІКТ з метою підвищення пізнавальної активності учнів на уроках спецдисциплін»

2

ДНЗ «ЦПТО торгівлі та харчових технологій»

 

 

 

2.1

 

Лінько Людмила Георгіївна

Фізика

«Впровадження ІКТ у педагогічну діяльність».

3

ДНЗ «ЦПТО №1 м.Вінниці»

 

 

 

3.1

 

Баюра Світлана Анатоліївна

Технічне креслення, будівельне креслення, читання креслень, спецдисципліни з професій металообробного профілю

«Впровадження інтерактивних методів та інноваційних технологій на уроках креслення та спеціальних дисциплін»

4

ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне ВПУ»

 

 

 

4.1

 

Петелько Володимир Васильович

Фізична культура

«Впровадження інноваційних технологій навчання в навчально-виховний процес»

4.2

 

Лукашенко Марія Михайлівна

Виробниче навчання з професії «оператор комп’ютерного набору»

«Використання інтерактивних методів навчання під час проведення уроків виробничого навчання»

4.3

 

Прядун Віта Сергіївна

Виробниче навчання з професії «кухар; кондитер»

«Використання інформаційно-комунікаційних технологій під час підготовки фахівців з професії «кухар; кондитер».

4.4

 

Капітанчук Валентина Олександрівна

Математика

«Впровадження інтерактивних технологій на уроках математики».

4.5

 

Ткачук Ганна Едуардівна

Фізика

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій як засіб формуванняособистісного розвитку учнів на уроках фізики».

4.6

 

Помаз Наталія Валентинівна

Зарубіжна література

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках зарубіжної літератури».

5

ВХПТУ №5 м.Вінниці

 

 

 

5.1

 

Дремлюга Сергій Олександрович

Спецдисципліни з професій зварювального виробництва, «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»

«Впровадження інноваційних навчальних технологій в процесі підготовки учнів з професій зварювального виробництва»

5.2

 

Пеньковий Андрій Миколайович

Спецдисципліни з професій опоряджувального напряму

«Поєднання інноваційних виробничих і педагогічних технологій на уроках теоретичного навчання з опоряджувальних робіт»

6

ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей»

 

 

 

6.1

 

Кучерук Алла Леонідівна

Англійська мова

«Використання ІКТ як засобу підвищення рівня мотивації до вивчення іноземної мови в учнів ПТНЗ»

7

ДНЗ «ВПУ №7 м.Вінниці»

 

 

 

7.1

 

Задорожна Оксана Павлівна

Основи електротехніки, основи галузевої економіки та підприємництва, основи економіки

«Використання ІКТ при викладанні предметів економічного напряму для формування інформаційної компетенції учнів»

7.2

 

Ракович Наталя Петрівна

Математика

«Формування предметних компетенцій на уроках математики».

7.3

 

Войтович Світлана Юріївна

Виробниче навчання з професії «кухар»

«Розвиток практичних компетенцій учнів при освоєнні професії «кухар».

8

ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей»

 

 

 

8.1

 

Палійчук Ніна Олександрівна

Спецдисципліни з професій зварювального виробництва

«Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках обладнання і технології зварювальних робіт з метою розвитку творчих здібностей учнів»

8.2

 

Кубова Любов Іванівна

Біологія, географія

«Екологічне навчання і виховання учнів на уроках біології та географії».

9

ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей»

 

 

 

9.1

 

Скалій Василь Григорович

Інформатика, спецдисципліни з професії «оператор комп’ютерного набору»

«Впровадження технології «Intel. Навчання для майбутнього» у навчально-виховний процес»

10

ДНЗ «Немирівський професійний ліцей»

 

 

 

10/1

 

Щербань Олена Дмитрівна

Історія України, всесвітня історія, правознавство, людина і світ

«Розвиток критичного мислення на уроках суспільних дисциплін»

10/2

 

Тодоровська Неоніла Григорівна

Виробниче навчання з професії «кухар; кондитер»

«Розвиток пізнавальної діяльності учнів шляхом використання сучасних інноваційних методів навчання під час професійно-практичної підготовки»

11

ВПУ №11 м.Вінниці

 

 

 

11.1

 

Красуцький Сергій Миколайович

Англійська мова

«Подолання основних причин неуспішності учнів на уроках англійської мови з метою підвищення якості знань»

11.2

 

Чернікова Олеся Олегівна

Англійська мова

«Подолання основних причин неуспішності учнів на уроках англійської мови з метою підвищення якості знань»

11.3

 

Куца Наталія Володимирівна

Математика

«Використання динамічного середовища Cabri 3D на уроках геометрії з метою розвитку просторової уяви учнів»

11.4

 

Оліх Майя Володимирівна

Біологія

«Розвиток критичного мислення на уроках біології з метою активізації пізнавальної діяльності учнів»

11.5

 

Підкалюк Галина Михайлівна

Історія України

«Організація  гурткової роботи з історії України».

11.6

 

Ткачук Валерій Вікторович

Майстер виробничого навчання  з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

«використання відеозаписів та комп’ютерної техніки під час проведення уроків виробничого навчання та спеціальних дисциплін з метою формування якісних професійних навичок при підготовці кваліфікованих робітників»

12

ДПТНЗ «Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я.Малиновського»

 

 

 

12.1

 

Адлер Світлана Михайлівна

Хімія

«Впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес. Використання мультимедійних технологій у викладанні хімії. Підвищення результативності навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках хімії»

12.2

 

Слободянюк Олександр Володимирович

Спецдисципліни з професій автотранспортного напряму

«Навчання як двосторонній, взаємоповязаний процес діяльності викладача та учнів».

13

ПТУ №14 смт.Вороновиця

 

 

 

13.1

 

Колибняк Наталіна Іванівна

Українське ділове мовлення, етика і психологія сімейного життя

«Впровадження інформаційних технологій при викладанні предметів «українське ділове мовлення», «етика і психологія сімейного життя».

14

ДНЗ «Вінницький ЦПТО технологій та дизайну»

 

 

 

14.1

 

Вихованець Людмила Іванівна

Виробниче навчання з професії «кравець; закрійник»

«Формування в учнів професійної майстерності через запровадження сучасних технологій навчання»

14.2

 

Анікієнко Маргарита Анатоліївна

Візажна справа

«Активізація пізнавальної діяльності на уроках і в позаурочній діяльності».

14.3

 

Петров Дмитро Володимирович

Основи галузевої економіки і підприємництва

«Активізація пізнавальної діяльності учнів при вивченні економічних дисциплін».

14.4

 

Чорноус Лариса Лаврентіївна

Візажна справа

«Використання інноваційних технологій на уроках фахових дисциплін при підготовці перукарів-візажистів».

14.5

 

Кравченко Віктор Федорович

Виробниче навчання з професії «фотограф»

«Використання інтерактивних методів навчання».

14.6

 

Мачковська Інна Валеріївна

Спецдисципліни з професії «флорист»

«Розвиток творчих здібностей учнів через запровадження мультимедійних технологій і проведення майстер-класів».

14.7

 

Осадчук Валентина Григорівна

Математика

«Використання інноваційних технологій при викладанні математики»

14.8

 

Чухно Тетяна Миколаївна

Спецдисципліни швейного напряму

«Використання проблемних методів навчання, проведення нетрадиційних уроків при викладанні спеціальних предметів2.

14.9

 

Осадчук Людмила Володимирівна

Перукарська справа

«Ефективність використання традиційних та інноваційних методів навчання».

14.10

 

Дудар Лідія Володимирівна

Інформаційні технології

«Інформаційні технології – основа підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

15

ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту»

 

 

 

15.1

 

Панчук Алла Федорівна

Українська мова, українська література

«Використання інноваційних, інформаційно-комунікаційних технологій на уроках української мови і літератури як засіб пізнавальної діяльності учнів та активізації навчального процесу».

15.2

 

Українець Володимир Миколайович

Будова, ремонт та експлуатація контактної мережі

«Впровадження інноваційних технологій навчання на основі кооперативних ворм навчання»

15.3

 

Савчук Тетяна Петрівна

Виробниче навчання з професії «оператор комп’ютерного набору; секретар керівника»

«Застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час проведеня уроків виробничого навчання».

15.4

 

Бялошицький Юрій Леонідович

Виробниче навчання з професії «слюсар з ремонту рухомого складу; помічник машиніста електровоза»

«Використання особистісно-орієнтованих методів навчання на уроках виробничого навчання»

16

ДПТНЗ «Вінницьке ВПУ сфери послуг»

 

 

 

16.1

 

Гріщенко Лілія Юріївна

Фізика

«Впровадження інформаційно-комунікаційни х технологій  навчання на уроках фізики та в позаурочний час»

16.2

 

Масліч Світлана Володимирівна

Спецдисципліни комп’ютерного напряму

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес».

17

ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник»

 

 

 

17.1

 

Ніколюк Олена Шванівна

Українська мова, українська література

«Використання наочностей на уроках української мови та літератури».

17.2

 

Юхименко Тетяна Геннадіївна

Спецдисципліни з професії «кухар, офіціант»

«Активізація розумової діяльності учнів на уроках спецдисциплін»

17.3

 

Даценко Олександра Іванівна

Виробниче навчання з професії «кухар, офіціант»

«Методика реалізації між предметних зв’язків при проведенні виробничого навчання».

18

ПТУ №21 м.Калинівка

 

 

 

18.1

 

Папроцька Тетяна Миколаївна

Українська мова, українська література

«Особистісно-орієнтоване навчання при вивченні української мови та літератури як спосіб розвитку творчих здібностей учнів, формування креативної особистості»

19

ДНЗ «Гущинецьке ВПУ»

 

 

 

19.1

 

Моклюк Ольга Оденіязівна

Фізика

«Використання інтерактивних методів навчання як засіб підвищення пізнавалної активності учнів на уроках фізики».

19.2

 

Савчук Володимир Олександрович

Спецдисципліни з професії сільськогосподарського напряму

«Нові технологій підготовки та перепідготовки кваліфікованих робітників сільськогосподарського виробництва».

19.3

 

Коляденко Микола Дмитрович

Спецдисципліни з професії сільськогосподарського напряму

«Комплексно-методичне забезпечення на уроках з предмета «Сільськогосподарські машини».

19.4

 

Вабищевич Надія Олексіївна

Українська мова, українська література

«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках літератури».

19.5

 

Первак Оксана Юріївна

Технічне креслення

«Використання ігрових моментів на уроках технічного креслення для підвищення пізнавальної активності учнів»

19.6

 

Самсонюк Павло Кирилович

Будова і експлуатація автомобілів, ПДР, ОБР

«Використання матеріально-технічного забезпечення кабінета будови і експлуатації автомобілів для підвищення знань учнів».

19.7

 

Стасюк Юлія Дмитрівна

Спецдисципліни з професій кулінарного напряму

«Активізація пізнавальної діяльності майбутніх кухарів шляхом впровадження інтерактивних технологій».

19.8

 

Хомяк Людмила Йосипівна

Правознавство, художня культура, правознавство

«Гра – один з ефективних шляхів активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів».

20

Зозівський професійний аграрний ліцей Вінницької області

 

 

 

20.1

 

Степанчук Віктор Михайлович

Загальнотехнічні та спеціальні дисципліни

«Використання інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці водіїв автотранспортних засобів»

20.2

 

Прокопчук Валентина Яківна

Фізика, астрономія

«Розвиток креативних здібностей учнів на уроках фізики».

21

Кузьминецький професійний аграрний ліцей Вінницької області

 

 

 

21.1

 

Столяр Оксана Володимирівна

Англійська мова

«Комунікативний підхід до вивчення англійської мови».

21.2

 

Сухар Олександр Віталійович

Сільськогосподар

ські машини

«Розробка інструкційно-технологічних карт з предмета «сільськогосподарські машини» з використанням комп’ютерних технологій».

21.3

 

Гуменюк Володимир Васильович

Правила дорожнього руху

«Застосування елементів сучасних технічних та наочних засобів навчання і мультимедійних технологій при викладанні предмета «правила дорожнього руху».

22

Теплицький професійний аграрний ліцей Вінницької області

 

 

 

22.1

 

Саламатов

Сергій Георгійович

Спецдисципліни з професії «плодоовочівник»

Запровадження «Філд»-методики у підготовці майбутніх плодоовочівників

22.2

 

Саламатова

Тетяна Василівна

Виробниче навчання з професії «плодоовочівник»

Забезпечення високого рівня професійної підготовки майбутніх плодоовочівників , конкурентоспроможності, мобільності, творчої активності за допомогою форм та методів «Філд»-методики

22.3

 

Тигипко

Валентина Іванівна

Українська мова, українська література

«Сімя – святий вузол, найстійкіший елемент людського суспільства».

«Самостійний пошук родового коріння, формування активної життєвої позиції, розвиток творчих здібностей учнів»

23

ДПТНЗ «Мазурівський аграрний ЦПТО»

 

 

 

23.1

 

Насіковська Ольга Миколаївна

Біологія

«Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках біології та в позаурочній діяльності».

24

ДПТНЗ «Хмільницький аграрний ЦПТО»

 

 

 

24.1

 

Кириченко Ольга Вікторівна

Українська мова, українська література

«Активізація пізнавальної діяльності учнів, розвиток їх творчих здібностей як чинники забезпечення високої результативності занять, покращення якості навчальних досягнень»

24.2

 

Нишпорська Валентина Борисівна

Вихователь

«Особистісно-орієнтований підхід до виховання учнів в позаурочний час»

24.3

 

Сапун Ольга

Василівна

Зарубіжна література

«Проблемні ситуації на уроках зарубіжної літератури як засіб розвитку інтересу до предмета»

24.4

 

Безпалько Олена Василівна

Викладач спецдисциплін з професії «кухар, кондитер»

«Формування виробничого мислення і вміння застосовувати набуті знання в практичній діяльності»

24.5

 

Ковальська Наталія Петрівна

Історія України, всесвітня історія

«Творчий підхід до процесу викладання суспільних дисциплін, виховання в учнів активної життєвої позиції, громадянської активності та державного патріотизму»

24.6

 

Косіцька Світлана Володимирівна

Бібліотекар

«Виховання інформаційної культури учнів та поваги до книги»

24.7

 

Гаврилюк Жанна Анатоліївна

Спецдисципліни з професії «конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)»

Підготовка кваліфікованих робітників бухгалтерських професій, здатних до творчої праці, професійного розвитку, конкурентоспроможних на ринку праці»

24.8

 

Загоровський Олександр Степанович

Майстер виробничого навчання с\г напряму

«Створення умов для формування в учнів стійких професійних інтересів, готовності до професійного самовизначення і трудової діяльності»

24.9

 

Ковальчук Володимир Михайлович

Викладач спецдисциплін

«Пошук та впровадження в навчальний процес ефективних способів і методів навчання з метою досягнення знань, умінь і навичок учнів до рівня конкурентоспроможного робітника»

25

ВПУ №41 м.Тульчина

 

 

 

25.1

 

Благодір Алла Володимирівна

Бухгалтерський облік

«Гра як засіб формування любові до обраної професії»

25.2

 

Зав’ялова Емілія Пилипівна

Математика, астрономія

«Формування мотивації учнів до навчання шляхом використання між предметних зв’язків та професійної спрямованості уроків математики та астрономії»

25.3

 

Захарчук Наталія Володимирівна

Зарубіжна література, художня культура, українська мова

«Система роботи з обдарованими учнями на уроках зарубіжної літератури»

25.4

 

Книжник Світлана Миколаївна

Українська мова, українська література

«Культура мовлення учнів ПТНЗ та шляхи її вдосконалення на уроках української літератури та в позаурочний час»

25.5

 

Петрова Тетяна Василівна

Математика

«Оптимізація форм і методів роботи на уроках математики по формуванню практичних компетентностей учнів»

25.6

 

Майстер Валентина Василівна

Хімія

«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках хімії з використанням інтерактивних технологій»

 

 

Короленко Наталія Вікторівна

Методист

«З досвіду роботи педагогічного колективу ВПУ №41 м.Тульчина над єдиною методичною проблемою»

26

ВПУ №42 м.Погребище

 

 

 

26.1

 

Ворчинська Валентина Іванівна

Фізика

«Використання інтерактивних методів на уроках фізики під час професійно спрямованого навчання»

26.2

 

Ковальчук Олександр Іванович

Правила дорожнього руху, будова автомобіля

«Використання інноваційних технологій навчання на уроках спецдисциплін»

27

ДНЗ «Вінницький ЦПТО переробної промисловості»

 

 

 

27.1

 

Гнатюк Лариса Володимирівна

Виробниче навчання з професії «кухар»

«Сприяння розвитку згуртованості учнівського колективу».