Новини
Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець».

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру ПТО у Вінницькій області  17 березня 2016 року на базі ДНЗ «Вінницький ЦПТО технологій та дизайну» проведений ІІ етап обласного конкурсу фахової  майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець».

Конкурс  складався з  двох турів:

-         теоретичного (тестові запитання з використанням комп’ютерів);

-          практичного: виготовлення дитячої піжами.

Переможці конкурсу :

І місце –  Яременко Діана, учениця ДНЗ «Вінницький ЦПТО технологій та дизайну»;

ІІ місце – Гуменюк Юлія, учениця ДНЗ «Вінницький ЦПТО технологій та дизайну»;

ІІІ місце –  Блідченко Дар’я , учениця ДНЗ «ВПУ № 7 м. Вінниця».

 
Обласнй конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «верстатник широкого профілю»

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО 15-16.03.2016 р. на базі ДНЗ «ЦПТО№1 м.Вінниці» був проведений обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «верстатник широкого профілю». У конкурсі брали участь учні ДНЗ «ЦПТО№1 м.Вінниці». Незалежними суддями були: Грищишин Ю.І. – головний інженер ВАТ «ВАЗ» - голова журі; Гандзейчук С.Л. –начальник інструментального цеху ВАТ «Маяк» - заступник голови журі; Мусевич Г.П. – інженер з виробництва ДНЗ «ЦПТО№1 м.Вінниці», член журі.

Конкурс проводився у 2 тури: під час першого теоретичного туру учні відповідали на тестові завдання, а під час другого практичного туру учні виготовляли деталі на токарних та фрезерувальних станках.

Переможцями конкурсу стали: І місце – Осіпенко Станіслав, ІІ місце – Сивопляс Богдан, ІІІ місце – Голубенко Максим. Переможці були нагороджені Дипломами Департаменту освіти і науки та призами.

Колектив ДНЗ «ЦПТО№1 м.Вінниці» отримав Подяку Департаменту освіти і науки за якісну підготовку та проведення конкурсу.

 
Семінар з сучасних агротехнологій

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО 10.03.2016 р. на базі ВПУ№42 м. Погребище був проведений науково-практичний семінар з теми: «Особливості застосування  сучасних агротехнологій на навчальних господарствах ПТНЗ та у навчальному процесі».
На семінарі були присутні завідувачі навчальними господарством, викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання з  ПТНЗ сільськогосподарського профілю.
Проводили семінар науковці і практики з ізраїльської фірми «Адама», французької фірми «RAGT» та української компанії «Долина». а високому науковому рівні учасники семінару були ознайомлені з новими гібридами, пестицидами, особливостями та типовими помилками при вирощуванні кукурудзи, пшениці, сої. Також учасникам семінару були надані друковані матеріали з сучасних агротехнологій для використання у виробничому і навчальному процесі.

 
Вебінар з охорони праці та БЖД

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Вінницькій області 11 березня 2016 року проведено вебінар – нараду з участю НМЦ ПТО у Чернігівській  області та із заступниками директорів ПТНЗ з  виробничої роботи, завідуючими кабінетами та інженерами з охорони праці на тему: «Основні аспекти щодо організації роботи кабінету охорони праці та БЖД». До виступу були запрошені представники управлінь:  Держпраці та ДСНС України у Вінницькій області, а також ДПТНЗ «Вінницьке  міжрегіональне ВПУ», ДПТНЗ «Вінницьке ВПУ сфери послуг» та ДНЗ «ВХПТУ№ 5».


 
«Круглий стіл»для працівників психологічної служби

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Вінницькій області, з метою надання методичної допомоги працівникам психологічної служби в міжатестаційний  період, на базі Навчально-методичного  центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області було проведено «круглий стіл». Користуючись алгоритмом проведення атестації  в навчальних закладах , були розглянуті та обговоренні актуальні питання щодо підготовки практичних психологів та соціальних педагогів ПТНЗ до атестації.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL