Новини
Обласний навчально – методичний семінар « Травма та її прояви у психіці, поведінці дитини і дорослого. Формування відчуття того , що ти не один і навколо є безліч ресурсів, якими можна скористатися».

18 травня 2016 року НМЦ ПТО у Вінницькій області спільно з Вінницькою обласною  правозахисною організацією « Джерело Надії» на базі Вінницького регіонального центра з подоланням наслідків ПТСР для працівників психологічної служби ПТНЗ провели обласний семінар на тему: «Травма та її прояви у психіці, поведінці дитини і дорослого. Формування відчуття, що ти не один і навколо є безліч ресурсів, якими можна скористатися».

Під час семінару Марчук В.А., в. о. заступника директора НМЦ ПТО у Вінницькій області, наголосив про необхідность роботи працівників психологічної служби  з дітьми, які постраждали внаслідок військових дій на Сході України та вказав на особливості підвищення психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу з даного питання.

Орлова Х.П., тренер консультант ВОП «Джерело Надії», ознайомила присутніх з роботою правозахисної організації, системою психологічної допомоги, спрямованої на виведення осіб з кризового стану та поділилася власним досвідом переживання травматичної ситуації.

Канарська Т.І., психолог ВОП «Джерело Надії»  висвітлила проблему травми та її прояву у психіці, поведінці дитини і дорослого. А також провела для учасників семінару майстер-клас з організації роботи з дітьми і дорослими, які мають симптоми ПТСР..

Короленко Л.С., методист психологічної служби НМЦ ПТО та творча група №3 презентували напрацьовані теоретичні матеріали з даної теми та поділилися практичним досвідом роботи щодо надання допомоги дітям і дорослим, які мають симптоми ПТСР.

 
Про підсумки проведення фінального етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2015-2016 навчальному році серед учнів ПТНЗ

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.04.2016 року №431 «Про нагородження переможців VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» за результатами фінального етапу Конкурсу переможцями серед учнів професійно-технічних навчальних закладів   стали:

Юхименко Аліна Володимирівна – диплом ІІ ступеня, учениця ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» (викладач Підкапка Л.А.);

Кондратюк Яна Олександрівна – диплом ІІІ ступеня, учениця  ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» (викладач Форманчук В.В.);

Римар Олександра Юріївна – диплом ІІІ ступеня, учениця Вищого професійно-технічного училища №5 м. Вінниці (викладач Муравська Г.С.)

Вітаємо переможців та їх наставників!

 
Всеукраїнська вебінар-нарада методистів ПТНЗ

28 квітня 2016 року на базі Навчально-методичного центру професійно- технічної у Вінніцькій області відбулася Всеукраїнська вебінар-нарада  методистів ПТНЗ  на тему «Організація методичної роботи у професійно-технічному навчальному закладі».

З вітальними словом до учасників вебінару звернувся Бадюк Володимир Васильович, директор НМЦ ПТО у Вінницькій області. З формами методичної роботи  Центру ознайомила  Глущенко Ганна Миколаївна,  завідувач сектором загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО у Вінницькій області. Досвідом організації методичної роботи у педагогічних колективах  поділилися Коломійчук Лариса Олександрівна, методист  ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище», Марє'вич  Тетяна Іванівна,  методист ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти», Семко Олександр Михайлович, методист Вищого професійного училища №42 м. Погребище, Масліч Світлана Володимірівна, методист ДПТНЗ « Вінницьке вище професійне училище сфери послуг», Хміль Ірина Миколаївна,  методист ДНЗ «Немирівський професійний ліцей.

У роботі вебінару брали участь 96 представників з різних регіонів України.

 
Новини НМЦ ПТО у Вінницькій області

 

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Вінницькій області  на 2016 рік 22 квітня відбувся Всеукраїнський вебінар-нарада  заступників ПТНЗ з навчально-теоретичної роботи на базі Центру на тему: «Контрольно-аналітична діяльність  заступника директора з навчально-теоретичної (навчальної) роботи як засіб управління інноваційними процесами в ПТНЗ».

У нараді брали участь 105  професійно-технічних навчальних закладів області та інших регіонів України.

Із вступним та заключним словом виступив  в.о. заступника директора  НМЦ ПТО у Вінницькій області Марчук В.А.

Із змістовними доповідями з питань контрольно-аналітичної діяльності  виступили: Зав’ялова Е.П. – заступник директора з НТР  ВПУ №41 м. Тульчина, Лещенко І.В. – заступник директора з НТР ЦПТО торгівлі  та харчових технологій, Пилявець М.С. – затупник директора  з НТР ВХПТУ    №5 м. Вінниці; Чечельницька О.В. – заступник директора з НТР  Теплицького професійного аграрного ліцею та Хващевська Н.П. – заступник директора  з НТР Барського професійного будівельного ліцею.

Всім учасникам вебінар-наради надіслані  методичні розробки і рекомендації щодо здійснення внутрішньоучилищного контролю.

 

 

 

 
ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «лицювальник-плиточник»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації 21 квітня 2016 року на базі Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м.Вінниці відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед  учнів ПТНЗ з професії «лицювальник-плиточник».  У конкурсі взяли участь 14 учнів – представники навчальних закладів, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за даною професією. Усі конкурсанти показали належний рівень професійних знань та умінь. За результатами конкурсу переможцями стали:

І місце  – Білик Сергій, учень Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м.Вінниці;

ІІ місце  –  Барсегян Артуш, учень ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей»;

ІІІ місце  –  Поворознюк Іван, учень ДНЗ «Вище професійне училище №7 м.Вінниці».

Переможці конкурсу нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки, учасники – почесними грамотами.  Призерам та учасникам конкурсу були вручені пам’ятні подарунки.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL