Новини
Конкурс з іноземної мови « Моя професія – моє майбутнє»

Відповідно до листа Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області  «Про проведення учнівського конкурсу з іноземної  мови «Моя професія -  моє майбутнє»  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області»  та з метою  підвищення інтересу учнів до вивчення  іноземної мови,  удосконалення роботи з обдарованою молоддю з 1 квітня по 31 травня 2017 року було  проведено обласний учнівський конкурс «Моя  професія – моє майбутнє».

У Конкурсі брали участь   учнівські групи  з усіх професійно-технічних навчальних закладів області (крім ДПТНЗ «Комаргородське вище професійне училище у Вінницькій області»).

Відповідно до рішення  оргкомітету та журі   фінального етапу учнівського конкурсу кращими презентаціями серед  учнівських колективів було визначено:

-         Професійно-технічне училище №35;

-         ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»;

-         ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»;

-         ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну»;

-         ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»;

-         ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей»;

-         ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей»;

-         ДНЗ «Немирівський професійний ліцей»;

-         ДПТНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»;

-         Кузьминецький професійний аграрний ліцей Вінницької області;

-         ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти»;

-         Вище професійне училище №41 м. Тульчин.

 

Кращими газетами серед учнівських колективів було визначено:

-         Вище професійне училище №11 м. Вінниці;

-         Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці;

-         ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці»;

-         ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці»;

-         ДПТНЗ «Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Рядянського Союзу Р.Я Малиновського»;

-         ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту»;

-         Державна організація (установа, заклад «Заболотненське вище професійне училище №31 ім. Д.К. Заболотного»;

-         ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти»;

-         Вище професійне училище №42 м. Погребище.

 

Відповідно до рішення оргкомітету та журі було визначено переможців конкурсу:

-         Професійно-технічне училище №35 (викладач Горбатюк Аліна Вікторівна) –  І місце;

-         ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» (викладачі Балалаєва Юлія Сергіївна, Мостовик Сергій Вікторович, Супотніцька Ольга Миколаївна);

-         ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»  (викладач Демченко Тетяна Миколаївна)   –  ІІ  місце;

-         ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» (викладач Кирильчук Марія Леонідівна);

-         Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці (викладач Поліщук Олена Володимирівна);

-         Вище професійне училище №11 м. Вінниці  (викладачі Красуцький Сергій Миколайович, Чернікова Олеся Олегівна );

-         ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» (викладач Чула Тетяна Василівна) -    ІІІ місце.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

 
Відбулось засідання секції старших майстрів ПТНЗ

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Вінницькій області 11 травня 2017 року на базі Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці  відбулось засідання обласної методичної секції старших майстрів ПТНЗ. Тема засідання: «Підготовка кваліфікованих робітників в ПТНЗ з використанням сучасних педагогічних і виробничих технологій, інструментів та матеріалів».

У засіданні брали участь старші майстри з 27 професійно-технічноих навчальних закладів, працівники НМЦ ПТО у Вінницькій області. Присутні ознайомились з досвідом організації професійно-практичної підготовки на рівні сучасних вимог у ВХПТУ №5 м. Вінниці.

Майстри училища провели відкриті уроки, майстер-класи з методики виконання оздоблювальних робіт. Відбувся обмін досвідом за темою секції. Розглядались актуальні питання організації професійно-практичної підготовки в ПТНЗ в період завершення навчального року, а саме:

-         організація виробничої практики учнів та державної кваліфікаційної атестації, вимоги до ведення відповідної документації;

-         здійснення внутрішньоучилишного контролю старшими майстрами;

-         підсумки участі професійно-технічних навчальних закладів в обласних та всеукраїнських  методичних заходах;

-         нормативне забезпечення навчально-виробничого процесу.

Присутні оглянули  навчально-матеріальну базу ВХПТУ №5,

ознайомились з творчими надбаннями учнів та педагогічних працівників училища.

 
Засідання обласної секції викладачів біології, хімії та екології ПТНЗ Вінницької області

 

27.04.2017 року на базі Вінницького вищого професійного училища сфери послуг відбулося засідання обласної секції викладачів біології, хімії та екології ПТНЗ Вінницької області за темою: «Інноваційна діяльність викладача в процесі підвищення якості освіти учнів ПТНЗ».

Відкрила засідання та  ознайомила учасників семінару з новим форматом роботи секції викладачів хімії та біології завідувач інформаційно-аналітичним, редакційно-видавничим сектором методист НМЦ ПТО у Вінницькій області Величко Неля Олександрівна.

З напрямками діяльності ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» учасників семінару ознайомила заступник директора з навчально-методичної роботи Білік Ірина Олександрівна.

На засідання секції була запрошена заступник директора центру «Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти», доктор педагогічних наук, Марцева Людмила Андріївна, яка розповіла про  особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, біології у 2017 році та проаналізувала результати ЗНО 2016 року.

Окрім того, у рамках семінару була проведена чайна хвилинка з елементами аромотерапії, під час якої гості мали можливість скоштувати різноманітні фіточаї.

Нежигай Оксана Валентинівна, викладач географії та біології ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг», поділилася досвідом щодо впровадження сучасних педагогічних технологій при викладанні предметів природничого циклу.

Кушнір Олена Василівна, викладач хімії ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг», розповіла про результати науково-дослідницької роботи в навчальному закладі.

 

Володівська Тетяна Венедиктівна, викладач хімії вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці, виступила з доповіддю «Інноваційне викладання хімії для покращення якості освіти майбутніх будівельників».

Лошак Галина Андріївна,викладач хімії та біології «Вище професійне училище №42 м. Погребище»,ознайомила учасників семінару з основами екологічного землеробства, як важливою складовою підготовки майбутніх робітників сільського господарства.

Сажнєва Ольга Василівна, викладач біології та екології ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг», виступила з доповіддю «Формування екологічної культури і свідомості учнів професійно-технічних навчальних закладів».

Також було проведено майстер-клас з розробки інтелектуальних вправ  аспірантом Вінницького національного аграрного університету,  працівником ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг», Гнатюком Олександром Миколайовичем.

Під час підведення підсумків семінару Величко Неля Олександрівна наголосила на необхідності підвищення якості освіти учнів ПТНЗ через інноваційну діяльність викладачів та впровадження сучасних педагогічних технологій.

По завершенню семінару була проведена екскурсія до ландшафтної компанії «Etis».

 
Конкурс фахової майстерності

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Вінницькій області, на виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 21.02.2017 року №78 «Про організацію обласних конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій у 2016/2017 навчальному році»  та з метою  моніторингу рівня професійної  підготовки  учнів  20 квітня на базі ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці»  відбувся ІІ етап обласного конкурсу з професії «маляр».

Центр здійснив  організаційний та навчально-методичний супровід ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу. У процесі підготовки до проведення конкурсу  сформовано   завдання  для теоретичного туру, критерії оцінювання практичного туру конкурсу, підготовлена інструктивно-методична документація.

На високому організаційному рівні адміністрацією та педагогічним колективом ДНЗ «ЦПТО №1 у м. Вінниці» забезпечено відповідну матеріально-технічну базу, безпечні  та сприятливі умови праці учасників та членів журі ІІ етапу конкурсу.

У конкурсі брали участь сім представників професійно-технічних навчальних закладів області.

Теоретичний тур полягав у перевірці професійно-теоретичних знань учасників конкурсу з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки» та «Охорона праці».

Практичний тур передбачав  шпаклювання стін з формуванням внутрішнього кута.

Найкращими за результатами двох турів   відповідно до рішення журі та оргкомітету  ІІ етапу обласного конкурсу фахової майстерності з професії «маляр»  було визначено переможців та нагороджено дипломами:

І місцеСЕРДЮК Максим Віталійович (ДНЗ «Вище професійне училище №7

м. Вінниці»);

ІІ місце – МИКОЛЮК Дмитро Михайлович (ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці»);

ІІІ місце -  КОНАРСЬКА Ганна Віталіївна (Вище художнє  професійно-технічне училище №5 м. Вінниці).

За фінансового сприяння  члена оргкомітету Гігінеішвілі Карло Володимировича, генерального директора ТОВ «Вінницябуд», переможці  та учасники  конкурсу отримали цінні   подарунки.

 
Вітаємо переможців

 

Перемога у міжнародному конкурсі професійної майстерності з професії «Помічник машиніста електровоза, тепловоза»

Відповідно до Познанської угоди та на виконання Плану спільних заходів між партнерськими навчальними закладами Польщі, Словаччини, Молдови, Латвії, Естонії, Білорусі, Литви та України  11-12 квітня 2017 року у Вільнюському училищі залізничного транспорту проводився IV Міжнародний конкурс професійної майстерності серед учнів з професій «Помічник машиніста тепловоза, електровоза» та «Логістичні перевезення».

Змагання проходило у три етапи:

1. «Моя мрія керувати …» - презентація локомотива, яким учасник мріє керувати у своїй подальшій роботі.

2. Комп’ютерне  тестування із спеціальних предметів.

3. Практичне завдання на тренажері-стимуляторі.

Учень Козятинського МВПУЗТ Скотенянець Максим достойно показав свої знання з професії «Помічник машиніста електровоза, тепловоза» і виборов ІІІ почесне місце.

Участь у  таких конкурсах сприяє розширенню міжнародних зв’язків з європейськими навчальними закладами, що дає можливість впроваджувати європейські стандарти у підготовку кваліфікованих робітників в Україні. Адже зараз, під час реорганізації залізничної галузі європейський досвід є важливим у збереженні системи підготовки кадрів.

Вітаємо переможця!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL