Новини
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрозварник ручного зварювання»

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області,  на виконання наказів Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 22.02.2018 року №85 та від 16.04.2018 року №217 19 квітня 2018 року на базі вищого професійного училища №42 м. Погребище відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професій «Електрозварник ручного зварювання».

Спонсорами конкурсу стали Погребищенська районна Рада, ПАТ «ПлазмаТек» м. Вінниця, ТОВ «Фроніус Україна»,

м. Київ, торгівельне об’єднання «АКцентр».

Під час конкурсу проводились майстер-класи та презентації з використання сучасного зварювального обладнання, інструментів та матеріалів.

У конкурсі взяли участь 10 представників закладів професійної освіти, де здійснюється підготовка за даною професією. Конкурсні завдання складалися із теоретичного туру (тестування з предметів професійно-теоретичної підготовки) та двох завдань практичного туру (виконання ручного електродугового зварювання металевих пластин багатошаровим швом у вертикальному та горизонтальному положеннях).

Оцінка роботи конкурсантів здійснювалась кваліфікованим журі. Голова журі – Титко Г.М. (директор спеціалізованої зварювальної лабораторії м.Вінниці). Члени журі: Грущенко С.В. (провідний спеціаліст ПАТ «ПлазмаТек»), Кожарко А.К. (викладач Вінницького коледжу НУХТ).

За підсумками конкурсу призові місця розподілились наступним чином:

І місце - Табуровський Валентин, учень ВПУ №42 м.Погребище;

ІІ місце – Бондар Юрій, учень ВХПТУ №5 м.Вінниці;

ІІІ місце – Язловецький Віталій, учень ДНЗ «Немирівський професійний ліцей»; Боярський Іван, учень ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей».

Журі також відзначило високий рівень фахової підготовки конкурсантів – представників ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» та  ДНЗ «Комаргородське ВПУ».

Переможець та призери конкурсу нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки, учасники – грамотами.

ВПУ №42 м. Погребище та спонсори вручили учасникам конкурсу пам’ятні подарунки.

 
Проведений ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Муляр»

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області, наказу Департаменту освіти облдержадміністрації від 22.02.2018 року № 89, 11 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Вінниці» проведений ІІ етап обласного конкурсу фахової  майстерності серед учнів з професії «Муляр». Брало участь 8 навчальних закладів, що готують дану професію.

Конкурс  складався з  двох турів:

-         теоретичного (тестові запитання та розрахункові завдання з використанням комп’ютерів);

-         практичного: виконання мурування цегляної конструкції товщиною 1,5 цеглини за однорядною системою перев’язування із розшиванням швів.

Оцінювало роботу конкурсантів кваліфіковане журі із викладачів-методистів коледжів та виконробів і майстрів будівельного концерну «Поділля», БМУ-3 м.Вінниці.

За рішенням оргкомітету та журі переможцями визнано:

І місце – Куліш Олександр, учень Вищого художнього професійного училища № 5 м. Вінниці»;

ІІ місце – Левицький Богдан, учень ДНЗ «Вище професійне училище № 7

м. Вінниця»;

ІІІ місце –  Насобков Михайло , учень ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти».

Переможців нагороджено Дипломами та Грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 
Про підсумки проведення фінального етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.04.2018 року №327 та за рішенням журі переможцями серед  закладів професійної (професійно-технічної) освіти  Вінницької області  визначено та нагороджено

Дипломом ІІ ступеня

КистругуАріну Анатоліївну,  ученицю ІІ курсу ДПТНЗ "Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» (викладач КоршманюкВалентинаВасилівна);

Римар  Олександру Юріївну,ученицю ІІІ курсуВищого художнього професійно-технічного училища  № 5 м. Вінниці(викладач Муравська Галина Степанівна).

Дипломом ІІІ ступеня

Білик ЮліюВолодимирівну, ученицю І курсуДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці» (викладач  Бамбура Тетяна Василівна).

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів!

 
Відбулася обласна секція інженерів з охорони праці

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Вінницькій області на 2018 рік 29 березня 2018 року на базі  ВПУ № 42 м. Погребище відбулася секція інженерів з охорони праці на тему: «Основні аспекти правильного ведення документації інженером з охорони праці у професійно - технічних навчальних закладах області».

На секції розглянули питання:

- організації системи роботи ВПУ № 42 м. Погребище (директор

Огородник С.В.),

- основна нормативно-правова база та інші офіційні документи з охорони праці та пожежної безпеки (Мазур В.А. методист НМЦ ПТО)

- ведення документації інженерами  ПТНЗ та ознайомлення із роботою кабінету з охорони праці (інженер ВПУ № 42 м. Погребище Соборов А.М.),

- ключова роль інженера з охорони праці у ПТНЗ (круглий стіл, інженери з охорони праці області)

Ознайомились з матеріально-технічною базою училища, де було акцентовано основну увагу на правилах охорони праці та пожежної безпеки, електробезпеки тощо.

Було наголошено увагу учасників обласної секції на масові пожежі в містах України та в м.Кемерово та визначено основні профілактичні заходи.

Інструктивно -методичні матеріали, приклади ведення документації, зміни у законодавстві України з охорони праці та техногенної безпеки роздано  інженерам з охорони праці на електронних носіях.

 
Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії «Продавець продовольчих товарів».

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Вінницькій області, на виконання наказу Департаменту освіти і науки   Вінницької   ОДА   від   22.02.2018 року   №89

28 березня 2018 року на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії «Продавець продовольчих товарів».

У конкурсі брали участь учні ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне ВПУ», ДНЗ «Вінницький центр ПТО переробної промисловості» та Теплицький професійний аграрний ліцей, де здійснюється підготовка за даною професією. Конкурсні завдання передбачали  теоретичний тур (електронне тестування з предметів професійно-теоретичної підготовки) та практичний тур. Завдання практичного туру полягали у виконанні конкурсантами чотирьох етапів: «Робота у бакалійному відділі супермаркету», «Робота на реєстраторах розрахункових операцій», «Зважування товарів на електронних вагах на задану суму та задану вагу», «Порада покупцеві щодо запропонованого товару у бакалійному відділі».

Оцінка роботи конкурсантів здійснювало кваліфіковане журі:

Кукурудза К.І. – менеджер із постачання ДП «Рітейл Центр» - супермаркет «Фуршет» (голова журі);

Колесник О.В. – заступник генерального директора мережі магазинів «Україночка»;

Харченко Т.М. – керуюча магазином «Варшава» Замостянська№1;

Шинкарук О.І. – менеджер із персоналу ТОВ НВП «Аргон».

За підсумками конкурсу призові місця розподілились наступним чином:

І місце посіла Хребтій Леся, учениця ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»;

ІІ місце – Джаппарова Аліме, учениця ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»;

ІІІ місце – Дяволюк Марія, учениця ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL