Секція заступників директорів ЗП(ПТ) О з НР

Новини НМЦ ПТО у Вінницькій області

1 листопада 2018 року на базі ДПТНЗ « Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» відбулося засідання обласної методичної секції заступників директорів закладів П(ПТ) освіти з навчальної роботи на тему: «Ініціативні аспекти діяльності заступника директора з навчальної роботи у сприянні формуванню педагогічних компетентностей  викладачів та здійснення постійного професійного розвитку.»

У роботі секції брали активну участь і виступили: директор ДПТНЗ  «Вінницьке ВПУ сфери послуг» - Ворона Л.М., методисти вищої категорії  НМЦ ПТО у Вінницькій області Марчук В.А. та Бабіч Т.Ф., головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки        Якимчук О.А., голова методичної секції, заступник директора з НР ВПУ №41 м. Тульчин  Зав’ялова Е.П.,заступник директора з НР ВПУ сфери послуг Білік І.О.

Учасники засідання  відвідали та обговорили відкриті стем уроки: з української літератури (викладач Коршманюк В.В.), з географії (викладач Нежигай О.В.) та з правознавства (викладач Заслоцька Н.В.)

У ході роботи було детально обговорено підсумки проведення  ДПА у формі ЗНО з української мови у 2018 р. та невідкладні завдання щодо якісної підготовки   до ЗНО у 2019 році.

Заступники директорів з НР обговорили Концепцію реалізації державної політики у сфері професійної освіти «Сучасна професійна освіта» на період до

2027 року та ознайомилися з навчально-матеріальною базою училища.