Відбувся практичний семінар навчальних закладів сільськогосподарського профілю у ВПУ № 42 м. Погребище.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 03.09. 2018 року № 416  06 вересня 2018 року на базі навчально-практичного центру агротехнічних технологій, полях навчального господарства ВПУ № 42 м. Погребище проведено  комплексний відкритий урок виробничого навчання по збиранню та посіву сільськогосподарських культур.

У роботі семінару брав участь начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Темченко В.В.

Участь у заході  брали: заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації В.Г.Бачинський, працівники відділу ПТО, інноватики і науки, працівники НМЦ ПТО у Вінницькій області, директори, старші майстри, завідуючі господарствами, майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін із 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області аграрного профілю.

Комплексний відкритий урок виробничого навчання по збиранню та посіву сільськогосподарських культур проведений з учнями 31 групи на 7 локаціях:

-         локація 1 – Комбайн Джон-Дір 9570 скомплектований із жаткою для обмолоту сої;

-         локація 2 – Комбайн Джон-Дір 9570 скомплектований із жаткою для обмолоту соняшника.

-         локація 3 – Проведення основного обробітку ґрунту. МТА у складі: трактор Нью-Холанд 220 та борона БДВП-4,2.

-         локація 4 –  Проведення передпосівного обробітку ґрунту. МТА у складі: трактор Т-150 та комбінований ґрунтообробний агрегат АКПН-6 «Поділля».

-         локація  5 –  Посів озимих зернових культур (пшениця сортуПатрас). МТА у складі: трактор Нью-Холанд 220 та посівний комплекс Хорш-Пронто-4ДС.

-         локація 6 –  Посів озимих зернових культур (пшениця сорту Патрас). МТА у складі: трактор Нью-Холанд150 та сівалка СЗ-5,4 «Астра».

-         локація  7 –  Внесення мінеральних добрив та коткування.  МТА у складі: трактор МТЗ-80 та НРУ-1.0. Трактор МТЗ-82 та котки ККШ-6.

На всіх локаціях, етапах роботи з машинно-тракторними агрегатами дотримано правил охорони праці із відміткою у журналі реєстрації інструктажів.

Обговорено інноваційну діяльність навчально-практичного центру ВПУ № 42 м.Погребище – директор С.В.Огородник.

Учасників практичного семінару забезпечили пакетом необхідних матеріалів на паперових та електронних носіях.